Menu główne

Wolontariat

Regulamin Szkolnego Koła Wolontariatu

Zgoda na wolontariat

Karta aktywności wolontariusza

 

Bardzo dziękujemy za okazaną hojność wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli zbiórkę dla Ukrainy. Zebrane rzeczy zostały przekazane uchodźcom oraz osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym za wschodnią granicą. Cieszymy się, że współdziałacie z nami w tym trudnym czasie i zawsze możemy na Was liczyć. Szczególne podziękowania dla uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

 Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Katarzyna Stelmach

 

 

W związku z sytuacją na Ukrainie Lubuski Oddział Okręgowy PCK uruchamia zbiórkę materiałów rzeczowych.

Wszystkich chcących wesprzeć naszych sąsiadów prosimy o dostarczanie do świetlicy szkolnej:

-materiałów opatrunkowych,
-żywności długoterminowej,
-środków higieny (kosmetyki, pieluchy, podpaski, pasty do zębów itp.)

Jeżeli ktoś z Państwa posiada nowy sprzęt kwatermistrzowski (śpiwory, koce, łóżka polowe) może dostarczyć go bezpośrednio do Biura Rejonowego PCK w Zielonej Górze przy ul. Jedności 22, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 699-902-841).

Z góry dziękuję za okazaną pomoc!

Katarzyna Stelmach – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w świąteczną zbiórkę dla najuboższych rodzin zorganizowaną przez PCK i szkolne koło wolontariatu. Dzięki Wam wiele rodzin będzie miało piękne święta ❤

Serdecznie zapraszam do udziału do udziału w tegorocznej akcji Polskiego Czerwonego Krzyża “Czerwonokrzyska Gwiazdka”, która odbywać się będzie w naszej szkole do dnia 14.12.2021 r. Żywność trwałą, np. kasze, makarony, cukier, mąkę, konserwy oraz słodycze można przynosić do świetlicy szkolnej. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin. Zachęcam gorąco do udziału.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Katarzyna Stelmach

Zapraszamy do udziału w akcji “Rzeka grosza”. Zbieramy bilon dla Mai ze Zbąszynia chorej na SMA. Pieniądze można przynosić do świetlicy szkolnej.

Opiekun szkolnego koła wolontariatu: Katarzyna Stelmach

Top