Dokumenty do pobrania:

ROK SZKOLNY 2023/2024

ROK SZKOLNY 2022/2023

ZBIÓRKA DLA SENIORÓW

Październik zwany jest miesiącem seniorów. Z tej okazji Szkolne Koło Wolontariat organizuje zbiórkę herbaty, kawy i słodkości dla seniorów z Domu Kombatanta w Zielonej Górze.  Wymienione produkty prosimy przynosić do świetlicy szkolnej nr 1 (sala 014) do końca października.  Zapraszamy do udziału w zbiórce.

W DNIU 22.09.2022 r. NA DŁUGIEJ PRZERWIE O GODZ. 12:10 W AULI SZKOLNEJ ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU. W PROGRAMIE:

• REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU
  • PLAN PRACY SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU NA ROK SZKOLNY 2022/2023
  • MOŻLIWOŚĆ ZAPISU NOWYCH CZŁONKÓW

ROK SZKOLNY 2021/2022

Bardzo dziękujemy za okazaną hojność wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli zbiórkę dla Ukrainy. Zebrane rzeczy zostały przekazane uchodźcom oraz osobom poszkodowanym w konflikcie zbrojnym za wschodnią granicą. Cieszymy się, że współdziałacie z nami w tym trudnym czasie i zawsze możemy na Was liczyć. Szczególne podziękowania dla uczniów ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Katarzyna Stelmach

W związku z sytuacją na Ukrainie Lubuski Oddział Okręgowy PCK uruchamia zbiórkę materiałów rzeczowych.

Wszystkich chcących wesprzeć naszych sąsiadów prosimy o dostarczanie do świetlicy szkolnej:

-materiałów opatrunkowych,
-żywności długoterminowej,
-środków higieny (kosmetyki, pieluchy, podpaski, pasty do zębów itp.)

Jeżeli ktoś z Państwa posiada nowy sprzęt kwatermistrzowski (śpiwory, koce, łóżka polowe) może dostarczyć go bezpośrednio do Biura Rejonowego PCK w Zielonej Górze przy ul. Jedności 22, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (tel. 699-902-841).

Z góry dziękuję za okazaną pomoc!

Katarzyna Stelmach – opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w świąteczną zbiórkę dla najuboższych rodzin zorganizowaną przez PCK i szkolne koło wolontariatu. Dzięki Wam wiele rodzin będzie miało piękne święta ❤

Serdecznie zapraszam do udziału do udziału w tegorocznej akcji Polskiego Czerwonego Krzyża „Czerwonokrzyska Gwiazdka”, która odbywać się będzie w naszej szkole do dnia 14.12.2021 r. Żywność trwałą, np. kasze, makarony, cukier, mąkę, konserwy oraz słodycze można przynosić do świetlicy szkolnej. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących rodzin. Zachęcam gorąco do udziału.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Katarzyna Stelmach

Zapraszamy do udziału w akcji „Rzeka grosza”. Zbieramy bilon dla Mai ze Zbąszynia chorej na SMA. Pieniądze można przynosić do świetlicy szkolnej.

Opiekun szkolnego koła wolontariatu: Katarzyna Stelmach