Sprzątanie świata 2017

Sprzątanie świata 2017
21 września 2017r. uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 10 , zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i jednorazowe rękawice, już po raz kolejny uczestniczyli w akcji ekologicznej ” Sprzątanie świata”. Akcje rozpoczęto pogadanką na temat zasad bezpieczeństwa oraz głównych celów akcji. Wszystkie klasy pozytywnie zmotywowane szczytnym celem, sprzątały teren wokół szkoły, internatu, które solidnie posprzątano. Dzięki pięknej pogodzie akcja przebiegła szybko i sprawnie. Worki ze śmieciami zostały zebrane w wyznaczonych miejscach. Wszyscy uczestnicy tegorocznej akcji wyrazili nadzieję, że ich praca nie pójdzie na marne, a kolejna będzie mniej obfita w porozrzucane śmieci. Czynny udział w akcji dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o swoje środowisko .

Koordynator akcji: mgr Elżbieta Małmyga


Top