Rekrutacja 2021/2022

Przy zgłoszeniu dziecka do klasy pierwszej sportowej, należy również wypełnić “Podanie do klasy sportowej”, zeskanować i wysłać na e-mail: sekretariat@sp10.zsois.zgora.pl

Instrukcja portalu rekrutacji – dokumenty
Kontakt do trenerów

Harmonogram rekrutacji do klas 1 SP

Podanie do klasy sportowej – wypełniamy do klasy o profilu sportowym

Orzeczenie lekarskie – wypełniamy do klasy o profilu sportowym

Oświadczenie o stanie zdrowia

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją do szkoły – Szkoła Podstawowa

Terminy prób sprawnościowych

Informacja w sprawie terminów przeprowadzenia prób sprawności fizycznej w ramach postępowania rekrutacyjnego do SP 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze. Próby sprawności fizycznej zostaną przeprowadzone w następujących terminach:

 

 

Akrobatyka

 

 

29.03-04.04.2021r. i 06-08.04.2021r, godz. 15.30-17.00

Hala akrobatyczna, ul. Urszuli 22

Trener:
Radosław Walczak, tel. 578288874, e-mail: radziol@poczta.onet.pl

 

Koszykówka

Dla klas 3 szkół podstawowych  (kandydaci do klasy 4):
31.03.2021 r. i 07.05.2021 r. , godz. 15.00Hala koszykówki,  ul. Amelii 19

Trenerzy:
Bogusław Onufrowicz, tel. 608 290 034,  e-mail: b.onufrowicz@skmzastal.pl
Artur Cielma

 

Piłka nożna

 

Szkoła Podstawowa – klasy I-III

W godz. 10.00-11.00
Orlik ZSOIS, ul. Wyspiańskiego 23

29.03 – konsultacje
02.04 – konsultacje
05.04 – konsultacje

09.04 – testy sprawnościowe

 

Szkoła Podstawowa – klasy IV – VIII
W godz. 11.00-12.30

Orlik ZSOIS, ul. Wyspiańskiego 23

29.03 – konsultacje
02.04 – konsultacje
05.04 – konsultacje

09.04 – testy sprawnościowe

Trener:
Michał Grzelczyk, tel. 669 546 815, e-mail: michal.grzelczyk@wp.pl

 

Piłka siatkowa

 

09.04.2021 r. godz. 15.30

Hala sportowa , ul. Wazów 76

Trener:
Tomasz Paluch, tel. 602 628 249, e-mail: tomaszekazs@o2.pl

 

Pływanie

Klasy 1-2 szkół podstawowych:
29.03.2021 r.  godz. 16.30 i 31.03.2021 r. , godz. 16.00
Basen szkolny SP 10,  ul. Wyspiańskiego 23Dla klas 3 szkół podstawowych( kandydaci do klasy 4):
08.04.2021 r. Godz.18.45
Basen MOSiR,  ul. Wyspiańskiego 17

Trenerzy:
Klasy 1-2: Mateusz Kołodziejski, tel. 725 311 439, e-mail:kolodziejscy.szkolaplywania@gmail.com
Klasy 3: Rafał Jaszczyński, tel. 663 574 711, e-mail: xszczurek@o2.pl

 

Strzelectwo

Dla klas 6-8 szkół podstawowych:
30.03.2021 r. i 08.04.2021 r. godz. 17.00
Strzelnica ZKS ,,Gwardia” ul. Strzelecka 22Trener:
Damian Komolka, tel. 663 077 589, e-mail: komol@poczta.onet.pl

Dodatkowe informacje

Akrobatyka
Informacja zostanie opublikowana w późniejszym terminie
Koszykówka
Film instruktażowy
Piłka Nożna
Testy unifikacja dla szkoły 2021 (PDF)
Film i plakat
Nabór do klas piłkarskich SMS/LZPN
Zgoda na publikację wizerunku w mediach
Podanie do klasy sportowej (adres na górze strony)
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją do Szkoły Podstawowej (adres na górze strony)
Testy sprawnościowe
Film promujący: https://youtu.be/phBh0_Uepfo
Nabór piłka siatkowa
Informacja zostanie opublikowana w późniejszym terminie
Pływanie
Próba sprawności fizycznej
Piłka ręczna
Informacja zostanie opublikowana w późniejszym terminie
Strzelectwo Sportowe
Informacja zostanie opublikowana w późniejszym terminie

 

Top