Konsultacje

w czasie nauki zdalnej 2020/2021

Rodzice uczniów, którzy chcą wziąć udział w konsultacjach, proszeni są o uprzedni kontakt z nauczycielem danego przedmiotu przez e-dziennik, w celu zagwarantowania bezpiecznych warunków pracy zgodnie z zaleceniami GIS i MEN (liczebność grupy do 5 osób)

Zespół nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

  1. Sobów Anna – czw 13.30-14.15
  2. Kendra Małgorzata- śr 14.00-14.45
  3. Małmyga Elżbieta- wt 13.00-13.45
  4. Wiechno Ewa – śr 13.45-14.30
  5. Tymińska Anna- pon 13.30-14.45
  6. Winiarska Karolina – wt 13.00-13.45
  7. Kordyjalik Dorota – wt 15.00-15.45
  8. Podlipczak Aleksandra czw 13.00-13.45
  9. Małecka Agnieszka – wt 14.00-14.45

Zespół nauczycieli języka polskiego

  1. Budziak Monika – śr 16.00
  2. Hamrol Anna – wt 14.35
  3. Judkowiak Danuta – pon 15.25 (8c), 16.15 (8b)
  4. Jurkowska Roksana – śr 17.00
  5. Wilczyńska Justyna – śr 16.15, klasy 8a i 8d – pon 16.15
  6. Kwolek Katarzyna– czw15.30

Zespół nauczycieli języków obcych

  1. Chodorowska Joanna- wt 17.00
  2. Polewski Dariusz – pt 16.15
  3. Kałymon Ewa – pt 17.00
  4. Makowska Joanna – czw 7.10
  5. Mistygacz Izabela – wt 9.35
  6. Madajewska Małgorzata – czw 16.00
  7. Łazaruk Natalia – pon 15.00
  8. Połczyńska Anna – czw 15.30
  9. Sternal Elżbieta – czw 15.30
  10. Wabno Dorota – wt 16.00

Zespół nauczycieli matematyki

  1. Wieczorek Magdalena:

    I i III tydzień miesiąca środa 15:15

II i IV tydzień miesiąca środa 8:00

  1. Sękowska Halina – czw 16.15
  2. Sobolewska Agnieszka – czw 7.10
  3. Konaszewska Beata – śr 16.10-16.55
  4. Ślemp Paulina – pt 8.00

 

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

  1. Jakubaszek Beata– wt 17.00
  2. Jakubaszek Cezary – pon 17.30
  3. Zbróg Dariusz – czw 14.25
  4. Jasiczek Natalia – śr 16.15
  5. Gancarz Kamila – pon 17.00
  6. Reguła Barbara – wt 14.35-15.20
  7. Szkudlarska Joanna – wt 16.15

 

Zespół nauczycieli przedmiotów artystycznych i technicznych

  1. Knap Łukasz – pon 14.34-15.20
  2. Joksz-Skibińska Beata – pon 15.00
  3. Sławny Maciej – pon 16.30-17.15
  4. Szczepańska – Chkhaberidze Fabiana – pon 17.00
  5. Toporowicz Marek – wt 9.45-10.30, Edb wt 11.35-12.20
  6. Staszczuk Paweł – czw 17.00
  7. Kłos Andrzej – wt 15.30
  8. Poręba –Foltyniak Marta – pon 17.00
  9. Hryniewicz Grzegorz – pon 15.00-16.00
  10. Pyrka Sylwia – pon 14.35-15.20

Zespół nauczycieli historii i WOS

 

  1. Polewski Dariusz – pon 17.00
  2. Zarzeczny Zbigniew – pon 16.10
  3. Kuczer Aleksandra – pon 15.00
  4. Dudkowiak Mateusz – pon 16.15
  5. Jurkowska Roksana – śr 17.00

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

  1. Korcz Maja – śr 16.15
  2. Berlikowska Zofia –pon 15.30
  3. Brodzik Przemysław– wt 14.30
  4. Paluch Agata – śr 16.00
  5. Jareniowska Katarzyna – pon 11.35-12.20
  6. Sajnóg Kamil – pt 13.30
  7. Woźniak Ryszard – pon 17.00
  8. Czerniak Paweł – wt 16.20
  9. Węcławska Aneta– śr 14.35

Zespół nauczycieli religii

  1. Rzeźniczak Anna – pon. 15.00
  2. Taracka Marta– śr 14.30
  3. Przygrodzka Anna – pon 16.00

Trenerzy:
1. M.Walczak, czwartek 10.40-11.25
2. K.Walczak, czwartek 10.40-11.25
3. S.Szliter, czwartek 16.00
4. J.Taryma, czwartek 16.00
5. K.Dworak, poniedziałek 15.30

Top