Olimpiada klas III

Olimpiada klas III

Dnia 14 czerwca br. o godz. 10:00 w hali sportowej UZ przy ulicy Szafrana  w Zielonej Górze odbyły się zawody finałowe w ramach XVI Zielonogórskiej Olimpiady Sportowej klas III pod patronatem Prezydenta Miasta Zielonej Góry. To już szesnasta edycja imprezy organizowanej przez Szkołę Podstawowa nr 10 w Zielonej Górze.  Celem turnieju  jest aktywizacja ruchowa oraz propagowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów klas III szkoły podstawowej .  W zawodach wzięły udział zespoły 6 zielonogórskich szkół podstawowych. Zmaganiom sportowym towarzyszyły liczne prezentacje i pokazy.  Na podium znalazły się reprezentacje szkół: Szkoła Podstawowa nr 10 (I miejsce), Szkoła Podstawowa nr 1 (II miejsce), Szkoła Podstawowa nr 18 (III miejsce). Tegoroczna olimpiada zapoczątkowała uroczystości jubileuszowe Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych.

Wspaniałe nagrody dla zwycięzców i uczestników Olimpiady ufundowali darczyńcy:

– Urząd Miasta Zielona Góra

– Fundacja  Santander Bank Polska S.A.

– Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze

– Adman reklama

– MOSiR w Zielonej Górze

– Mac edukacja

– Rada Rodziców SP nr 10

– Ekantor

– PGNiG Enea

Wszystkim przyjaciołom naszej szkoły serdecznie dziękujemy !

 


Top