Nabór do klas piłkarskich SMS/LZPN

Klasy piłkarskie SMS/LZPN przeznaczone są dla zawodników i zawodniczek z klubów piłkarskich w Zielonej Górze oraz okolic miasta. Dzieci są objęte profesjonalnym szkoleniem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Naszym celem jest skupienie się na jednostce, istotny dla nas jest zawodnik/zawodniczka, a nie drużyna.

Dajemy możliwość indywidualnego rozwoju w 4 filarach szkolenia – Motoryka, Technika, Taktyka Indywidualna, Mentalność/Wiedza. Pracujemy w oparciu o program szkolenia PZPN. Nabór obejmuje klasy 4-8 Szkoły Podstawowej nr 10 w Zielonej Górze.

Kandydatki i kandydatów prosimy o przesłanie wypełnionego formularza oraz oświadczenia dostępnego na stronie internetowej: https://www.sp10.zsms.zgora.pl/rekrutacja/
1. Podanie do klasy sportowej
2. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych ZSOiS
3. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych LZPN

Dokumenty prosimy przesłać na wskazany adres mailowy. Dodatkowo prosimy o przesłanie informacji dot. klubu sportowego, obecnego Trenera, pozycji na boisku i stażu treningowego.

Więcej informacji udzieli główny Trener Bartosz Siemiński: sms@lubuskizpn.pl

Dokumenty znajdują się na stronie www.sp10.zsois.zgora.pl/rekrutacja