Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”

Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania"

W dniach 15 i 16 grudnia 2016 roku  w Szkole Podstawowej nr 10 w Zielonej Górze odbył się konkurs pt. ?MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA?.  Wzięło w nim udział 22 najlepiej czytających uczniów z klas II oraz III. Uczestnicy w przeciągu 3 minut prezentowali wybrane przez siebie fragmenty utworów pochodzących z literatury dla dzieci. Organizatorki konkursu (p. Elżbieta Małmyga, p. Anna Tymińska, p. Grażyna Adouni, p. Małgorzata Poźniak) oceniały technikę czytania oraz środki artystycznego wyrazu. Nagrody rzeczowe ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły.

ZWYCIĘZCAMI ZOSTALI :

  Klasy II

I miejsce: Julia Prokopiak ? klasa II b

II miejsce: Lena Grzybowska –  klasa II a

III miejsce: Judyta Pych ? klasa II d

Wyróżnienie: Julia Pluskota ? klasa II c

 Klasy III

I miejsce: Bartosz Gajewski ? klasa III b

II miejsce: Adrian Jóźwiak ? klasa III c

III miejsce: Weronika Matus ? klasa III a

 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do dalszego czytania!

 

                                                                                                                   


Top