” Gdy przeminął czas choinki, przyszedł czas na Walentynki … „

" Gdy przeminął czas choinki, przyszedł czas na Walentynki ... "
   Uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej obchodzili niezapomniane Walentynki. Na tę okazję przygotowali własnoręcznie wykonane kartki, aby wyrazić sobie wzajemnie sympatię.  Samorząd Uczniowski klas I-III przygotował specjalną skrzynkę, do której można było przez tydzień wrzucać swoją ” Walentynkę”. Przewodnicząca Samorządu klas I-III Oliwia Jaśniewska wraz z zastępcą Leonem Małeckim w przebraniu serduszek rozdawali kartki walentynkowe. Dla wszystkich był to niezapomniany dzień pełen wrażeń i emocji.
                                                                                                                                                      Opiekun Samorządu klas I-III Małgorzata Chorążyczewska