„Chłopak na Medal”

"Chłopak na Medal"

 Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. Dziewczynki składają w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, organizują im ciekawe zabawy i konkursy. W klasach I – III w tym roku szkolnym Mały Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na „Chłopca na Medal’. Chłopcy mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań: nawlekanie koralików na czas, składanie papierowych samolotów i trafienie nimi do celu, a na koniec rozwiązywanie ciekawych zagadek. Dziewczynki przygotowały dla chłopców piękne laurki. Każdy chłopiec otrzymał również drobny prezencik oraz słodkie lizaki. Chłopcy tego dnia prezentowali się niezwykle elegancko, ponieważ każdy z nich przyszedł do szkoły w krawacie. Dzień Chłopaka w naszej szkole był naprawdę bardzo udany. Podczas apelu, który odbył się 3 października ogłoszono wyniki wyborów na „Chłopca na Medal” w poszczególnych klasach. Laureatami poszczególnych klas okazali się:

I a – Igor Mąkowski

I b – Mikołaj Szlaga

I c – Mateusz Kuzikiewicz

II a – Jakub Kałużny

II b – Oliwier Mazuro

II c – Filip Wojnarowski

III a – Kuba Błaut

III b – Tomasz Odważny

 


Top